24 sierpnia 2014

Rozgrzewamy Wegarnik w Zielonej Górze!

Witajcie!

Może zastanawiacie się dlaczego ostatnimi czasy tak mało wpisów na blogu i to w czasie, który niezwykle sprzyja wspaniałym wegańskim słodkościom - w końcu stragany uginają się od pięknych letnich owoców, które aż proszą się, by wylądować w jakimś pysznym deserze bądź cieście.
Spieszę zatem z wyjaśnieniem.
Otóż jak pisałam dość enigmatycznie w którymś z czerwcowych wpisów, przenieśliśmy się do Zielonej Góry. Przenieśliśmy się, by właśnie tutaj zrealizować nasze kształtujące się pomału, od miesięcy marzenie...
Marzenie otworzenia własnej wegańskiej knajpki!

I tak po dość długich poszukiwaniach znaleźliśmy odpowiedni lokal, w którym obecnie intensywnie pracujemy nad remontami. Wieczorami natomiast w naszej małej kuchni testujemy dania i desery, myślimy nad logo, planujemy dekoracje i tysiące innych rzeczy! Wkładamy całe nasze serce i pasję, by stworzyć miejsce, w którym po prostu będzie pysznie i wegańsko! Mamy nadzieję, że nam się uda, trzymajcie kciuki!

O wegarnikowych poczynaniach w Zielonej Górze będziemy informować na facebooku https://www.facebook.com/wegarnik.bar  zaglądajcie i lajkujcie:)

Otwarcie we wrześniu!!
1 komentarz:

  1. Gratuluję i życzę powodzenia! Mam nadzieję, że w Waszym menu znajdzie się tarta na paluszkowym spodzie, którą tu kiedyś widziałam i o której nie mogę zapomnieć! ;) Na tę tartę nawet na piechotę przyczłapię do Zielonej Góry. ;)

    OdpowiedzUsuń